top of page
lorben_a_packshot_photo_of_wines_Canon_EF_24-70mm_f2.jpg

VÝBER Z NAŠÍCH VÍN

Ponorte sa do sekcie našich vín, ktorá je dôkazom bohatej rozmanitosti a kvality vín vyrábaných v podzoborskom regióne. Objavíte tu širokú škálu vín, z ktorých každé odráža jedinečný terroir, oddané remeslo a osvedčené tradície našich miestnych vinárov. Naše vína stelesňujú ducha a vášeň podzoborského vinohradníctva - od sviežich, aromatických bielych vín až po robustné, komplexné červené a nádherné ružové vína. Každá fľaša rozpráva príbeh - o pôde, podnebí, odrode hrozna a starostlivom procese zrenia, ktoré dodávajú týmto vínam ich osobitý charakter. Zažite pravú chuť nášho regiónu, jeden dúšok za druhým.

EXPERTÍZA MÍESTNYCH VINÁROV

Naše vína sú ovocím expertízy, vášne a oddanosti miestnych vinárov. Každá fľaša je odrazom ich hlbokého pochopenia regiónu, hrozna a klímy.

ČASOM OVERENÉ TRADÍCIE A INOVÁCIE

Naše vína sú kombináciou tradície
a inovácie. Ceníme si starodávne postupy výroby vína a zároveň prijímame nové techniky na zvýraznenie prirodzených kvalít našich hrozien.

RUČNE
ZBIERANÉ HROZNO

Naše vína sa vyrábajú z hrozna, ktoré je ručne zbierané v čase jeho najväčšej zrelosti, čo zaručuje najvyššiu kvalitu a chuť v každej fľaši.

bottom of page